STRETNUTIE TROJKOLIEK

2024

Srdečne Vás pozývame na PRVÉ stretnutie trojkoliek na Slovensku, ktoré sa bude konať od 19. do 21. júla v malebnej  obci Oščadnica, kde nás privíta útulný penzión Gajúz (samozrejme sú vítané aj motorky). V penzióne je možnosť  ubytovania, ale pre milovníkov kempovania a stanovania je pripravená aj takáto možnosť.

Pridajte sa k nám na víkend plný zábavy, spoznávania nových priateľov a samozrejme, vášne k trojkolkám! Nechajte sa uniesť atmosférou dobrodružstva a zdieľajte svoje príbehy a skúsenosti s ostatnými nadšencami.

Zaznamenajte si dátum, pripravte svoje trojkolky či motorky a príďte sa s nami podeliť o jedinečný zážitok! Tešíme sa na Vás v penzióne Gajúz, kde na Vás čaká nezabudnuteľný víkend plný pohody, spoločných výjazdov a priateľského ducha. 

Označte si 19 - 21 júla v kalendári a nezmeškajte stretnutie roka!


Pozor, milovníci trojkoliek a adrenalínu! 🌟🏍️

Ste nadšenci do jedinečných vozidiel a chcete sa podieľať na unikátnom evente na Slovensku? Máme pre vás vzrušujúcu príležitosť! Pripojte sa k nám ako hrdí sponzori prvého zrazu trojkoliek na Slovensku a dajte o sebe vedieť komunite, ktorá zdieľa vašu vášeň.

🤝 Staňte sa kľúčovou súčasťou tejto historickej udalosti a ukážte podporu rastúcemu trendu trojkoliek. Vaša značka získa viditeľnosť u širokej skupiny zapálených jazdcov a fanúšikov týchto unikátnych vozidiel.

💥 Nejedná sa len o reklamu - je to partnerstvo, ktoré môže vašej značke priniesť nových priaznivcov a zákazníkov. Využite túto šancu a zapojte sa do priekopníckeho zrazu, ktorý sa zapíše do dejín!

📣 Zdieľajte svoj záujem, kontaktujte nás a my vám poskytneme všetky detaily k tomu, ako sa môžete stať súčasťou tejto vzrušujúcej cesty.

🛵💨 Pridajte sa k nám a buďte vidieť, keď sa trojkolky zídu a rozoznejú slovenské údolie svojim burácaním!

Podporiť 1.zraz trojkoliek na Slovensku  môžete sponzorskými darmi, reklamnými predmetmi a vecnými darmi, alebo na účte: SK71 1100 0000 0029 4714 2078


Kontakty na ubytovanie

Tel. číslo: +421 905 732 710 

E-mail: penzion@gajuz.sk

Heslo: TROJKOLKY


V prípade otázok nás môžete kontaktovať cez formulár