Živá voda


Ako voda ovplyvňuje naše zdravie ? 

Fyzický stav: 

- Prijímaním čistej a kvalitnej vody podporujeme funkciu nášho tela. Správna hydratácia je kľúčová pre činnosť orgánov, trávenie, metabolizmus a všetky biologické procesy.

Energia a vitalita: 

- Voda slúži ako nosič energie pre naše telo. Pitím kvalitnej vody podporujeme vitalitu, regeneráciu buniek a celkový pocit energie

Imunitný systém:

- Kvalitná voda napomáha posilniť imunitný systém a jeho schopnosť brániť sa proti chorobám. Eliminácia chémie a baktérií vo vode môže pomôcť udržať náš imunitný systém silný.

Mentálne zdravie:

-Pri pití čistej vody sa cítime lepšie nielen fyzicky, ale aj psychicky Dobre hydratované telo má pozitívny vplyv na našu náladu, koncentráciu a celkový duševný stav.


 Živá voda 

Živá voda je čistá, zdravá a mikrobiálna stabilná voda bez toxínov s vysokým energetickým potenciálom, ktorá má prirodzene vyššie PH. Táto voda dokáže lepšie hydratovať bunky a napomáha regenerovať organizmus. Je to voda plná energie s uzdravujúcimi účinkami a vysokým energetickým potenciálom.

Živá voda je vhodná na pitie keďže neobsahuje žiadne voľne stopy chlóru, ale zároveň napomáha pri množení probiotických baktérií, je taktiež vhodná na varenie a na liečbu rôznych zdravotných problémov. Je vedecky dokázané, že každodenné pitie živej vody má priaznivé účinky na spomalenie starnutia.

Táto voda má menšie molekuly, to značí lepšie vstrebávanie a samotnú látkovú výmenu. Má niekoľkonásobne silnejšie hydratačné schopnosti ako bežná voda a ničí voľné radikály v tele.

Je vhodná aj na polievanie rastlín. Má priaznivé účinky na produkciu plodín a rastlín, kde dokáže až päťnásobne zvýšiť produkciu pri pestovaní bez chémie. Taktiež chráni rastliny pred napadnutím plesní a škodcov.

K zdraviu nepotrebujete len drahé lieky a ich nespočetné vedľajšie účinky. S mnohými zdravotnými problémami vám pomôže živá voda, pretože má dlhodobý a hlboký účinok a okysličuje telo, teda je efektívnym antioxidantom. 

Viac o živej vode sa dozviete na stránke: https://www.zivavoda.net/


Živá voda vzniká vďaka unikátnej technológií na úpravu vody, ktorú distribuuje jeden z našich podporovateľov  spoločnosť  D.A.A.S. s.r.o.


Naše aktivity môžete podporiť na účte: SK71 1100 0000 0029 4714 2078

BITCOIN

bc1qauuq5duc2qqjgfvp972d6kzkar7sjykfgrexdj

ETHEREUM

0x1C8B3c79745e049D6159A6d93CC07AF53009f8d2

LITECOIN

LWU92CYYWuECj3juSNRxZP6qzLFCJ2Y3if